Traseu Iasi - Oradea
circula alternativ cu alt operator de transport
Localitate / Statie |
|
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Iasi / Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari) | 06:00 | |||||||
Horia / Statie Horia | 07:46 | |||||||
Turturesti / Statie Turturesti | 08:33 | |||||||
Tasca / Statie Tasca | 09:25 | |||||||
Bicaz / Bicaz - Centru | 08:30 | |||||||
Lacu Rosu / Parcare Lac | 09:36 | |||||||
Gheorgheni / Autogara Balint Trans | 10:30 | |||||||
Sangeorgiu de Padure / Statie Sangeorgiu de Padure | 12:01 | |||||||
Targu Mures / Autogara Voiajor | 12:44 | |||||||
Cluj Napoca / Autogara Fany | 15:03 | |||||||
Huedin / Centru Huedin | 16:02 | |||||||
Alesd / Statie Alesd | 17:19 | |||||||
Oradea / Autogara Intrans SA | 18:03 |